Shtepi me 3.4 ari (ne Mat I)

Shitet nga: Bajram 02 Gsh 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte e pameremetuar. Trualli eshte 3.4 ari komplet dhe gjendet ne lagjen Mat I.
Posedon infrastructure komplete dhe dokumentacion te rregullt.
Lagja eshte komplet e urbanizuar dhe me rruge. Kojshia jane extra te mire.
Ekziston mundesia per ngritje edhe te nje apo 2 kateve me shume (secili kat do kete 120 m2).
Podrumi ka 90 m2, kati I pare 90 m2 dhe garazhe 30 m2.

Ekziston edhe mundesia e ndrrimit me ndonje banese dhe kompenzim.

Shitet nga pronari.
Per informata tjera ne tel 049-368 024

Bajrami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim