Shtepi me 4 ari oborr, ne Kodren e Trimave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ALDO 26 Maj 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

128 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia 4 kateshe, me 4 ari oborr, shtepia gjindet ne Kodren e Trimave, ndertim me standarte, e projektuar per 3 familje sepse secili kat eshte i ndar nga shkallet, e kan hyrjen e veqant. Eshte e kyqur ne kanalizim, rryme, rruga 5 metra, kjo lagje eshte shume e mire dhe e qet per te jetuar.
Qmimi 128 000 Euro
Kontakt:
044 444 221
049 559 144
www.aldo-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim