Shtepi me 4 ari oborr

Shitet nga: hyzri 04 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shtepi ne rrugen Bajram Bahtiri ish Xhemajl Ibishi Prishtinë , shtepia ka 3 dhoma , 1 sallon , 1 kuzhin , 1 banjo , 2 bodruma . Ka edhe nje pllak me 3 lokale me dy dalje ne dy rrugë te asfaltuara ,shtepia ka nje pamje te bukur dhe është ne vend shumë te pershtatshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim