Shtepi me 5 ari truall ne rrugen e Bledit

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne rrugen e Bledit (600m nga hoteli Silver, rruga per Germi)
5 ari truall ne kend te rrugeve te asfaltuara
Shtepia ka bodrum, ka garazhe, eshte dykateshe dhe ndertimi eshte i vitit 1990 dhe eshte solid.

Çmimi 140000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim