Shtepi me 5ari truall. Prishtin Rruga Bledit

Shitet nga: Namon 01 Gsh 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia me 5ari oborr Prishtin rr,aleks buda pn

kati 0. 8.60m x 4m - hapsir

kati 1. 7.60m x 8.60m

kati 2. 7.60m x 8.60m -

Shtepija eshte e rregulluar dhe e gatshme per banim

shtepija ne 5 ari me truall

Qmimi sipas marveshejes
per me shum info kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim