Shtepi me Qera per Familjare

Shitet nga: Arsim 14 Shk 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoje shtepine me qera per familjare .Shtepia gjendet afer gjimnazit sami frasheri ne prishtine , rruga Butrinti afer Meridianit . Shtepia ka 100 m2 , i ka 2 dhoma sallon dhe kuzhine bashk , 2 ballkona banjo dhe koridori Gjithashtu shtepia ka edhe vend per parkim te vetures Te gjitha pajisjet shtepiake jane ne gjendje te rregullt dhe funksionale . Shtepia eshte e gatshme per banim Te interesuarit le te lajmrohen ne numrin e telefonit : 045 211 704 049 407 216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim