Shtepi me Qera

Shitet nga: Shtepia me Qera 10 Shk 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj Shtepin me qera ne lagjen e Spitalit. Shtepia gjendet ne pjesen e lagjes komplet ndertime te ulta, 5 minuta te ecur nga spitali dhe eulexi. Qetesi dhe Komoditet
Shtepia posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe paradhome, komplet e mobiluar uje dhe rryme 24 ore. Ka parkingun privat dhe teras verore 40m katror. Nxemje qendrore individuale me hargjime minimale, izolim dyer dhe dritare te kualitetit te larte
Ju mirpresim. Falemndeirt per mirkuptim
Kushtet e banimit mund ti shihni ne fotot e bashkangjitura.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Qmimi 250 EURO.

Telefoni: 044159289
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim