Shtepi me Qira !!!! Atraksion !!!! - Grmia - Auk

Shitet nga: Afrim Gashi 15 Krr 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: GRMIA
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qira - Cmim i pershtshem .... 2000 € - e ndin veten sikur je ne nji pushim pikniku - natyre dhe pejsazh Te jetosh aty ndihesh extra dhe i relaksuar ...


Shtepia ka 525 m2 - Ka dy kate per shfrytezim . Te dy katet kan strukture te njejt . Nese don mund te shfrytzohen vetem 350 m2 me privatesi 100 % . .....Shtepia gjendet perball Universitetit Amerikan dhe Shkolles Normale .

E pershtatshme shume e per banim - mvaret qellimi i shfrytezimit mundet dhe eshte ideale edhe per
destinacione tjera private apo zyrtare
Oborri i shtepis ka 600 m2 oborr , ka bari dhe mbi 60 bredha te medhenj .

Ka uje dhe rryme 24 ore , nxemje qendrore dhe rruga lahet per cdo dite nga ujsjellsi Batllava .
Ka pamje shume atraktive kah grmia , velania , taslixhja e taukbashqeja
Shtepia ka kater terrasa te medha .
Ideale per ; Rezidenc , Ambasad , Spital , Qerdhe apo Shkolle . per Banim eshte plus extra .


Per me shume kontakto pronarin - Afrimi 044206088 .

Me respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim