Shtepi me Qira Bregu I Djellit

Shitet nga: Realcon Sot 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Bregu i Djellit
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepi me Qira Bregu I Djellit 2 katshe,300m2,Qmimi 1000 euro i negociushum.


Banesa posedon:


1 Sallon,
1 Kuzhin,
6 Dhoma gjumi,
2 Ballkona,
2 Banjo,

Shtepia është në Rrug kryesore dhe është e përshtatshme për Zyre,Qerdhe,Etj.

Shtepia ka edhe oborr 1 ari i gjys

Parking për 5 vetura


Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:
Viber Kontakt045/882-888
044/405-591
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim