Shtepi me qera ( shitje) ne Veternik PRN

Shitet nga: Donika 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshojme me qera shtepine ne " Marigona 2" (50 metra nga Baumarketi) ne Veternik, Prishtine.
Kati perdhese ka dhomen e madhe te dites, kuzhinen, nje dhome gjumi, nje banjo dhe nje depo.
Kati i pare ka dy dhoma gjumi ( njera me kloset) ,nje banjo dhe dhomen per larjen dhe terrjen e rrobave.
Shtepia eshte e rrethuar me rrethoje, ka nje kopsht dhe nje vend parkingu.
Sipas nevojes, ne katin e dyte ka edhe nje dhome dhe terrasen e madhe. Qe do te thote qe secila shtepi i ka gjithsejte nga 4 dhoma gjumi dhe nga nje sallone te madh me kuzhine.
Ka uje 24 ore (rezervuar nje mije litersh) si dhe nxemjen qendrore me pelet.
Kati perdhese dhe kati i pare kane roleta alumini.
Shtepia eshte e izoluar me fasade 11 cm. Perveq kabllos ka edhe antene satelitore.
Perndryshe, shtepia mundet edhe te shitet . Per shitje jane dy shtepi , me plan te njejte dhe nen nje kulm., komplet me gjithe terrase 630 m2 dhe oborr 190 m2.
Cdo ndermjetesuesi, pavarsisht a ka agjension apo jo, ia japim nje qera apo provizionin per shitblerje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim