Shtepi me qera, ne lagjen Velania, afer guest ho..

Shitet nga: REZIDENCA-patundshmeri 06 Mar 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
leshohet shtepia me qera , ne Velani, afer guest house. nje zone mjaft e qete per banim apo biznes

shtepia ka 4 kate, me 400 m2 hapesire. te gjitha katet kan hyrje te veqante, sistem banesore, ku secili kat ka nga 3 dhoma + kuzhine +banjo.
- nxemje qendrore me dru, dhe plin.
- shtepia leshohet si e tere(e pershtatshme per aktivitet te ndonje organizate)-qmimi: 600 euro
-leshohet edhe ne kate veq e veq per familjare vendore apo te huaj-qmimi: 300 euro per qdo kat
- parking per 2-3 vetura,
-oborr te mjaftueshem per relaks.

shtepia eshte komplet e mobiluar

agjensioni Rezidenca: 044 173 593
email: agjensionirezidenca@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim