Shtepi me qera te posta e madhe

Shitet nga: Lumni 26 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshoj shtepinë me qera. shtepia ka tri kate dhe bodrumi ka 5 dhoma gjumi dy dhoma te dites dhe tri banjo e poashtu edhe oborr per tri vetura. Shtepia gjendet afer postes se madhe ne Dardani apo me konkretisht afer shtepiusë së shendetit ne dardani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim