Shtepi me qera te posta e madhe

Shitet nga: Lumni 30 Mar 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepinë tre kateshe me qera. Shtepia ka pesë dhoma gjumi, dy dhoma te dites, tri banjo, bodrum dhe oborr për tri vetura. shtepia gjendet te posta e madhe përkatësisht afër shtepisë së shendetit ne dardani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim