Shtepi me qera te posta e madhe

Shitet nga: Lumni 14 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin tre kateshe me qera. Shtepia ka 5 dhoma gjumi dy dhoma te dites tri banjo dhe bodrumin si dhe vendparking per tri vetura. Shtepia gjendet skaj shpepis se shendetit ne dardani perkatesisht afer postes se madhe per info ne tel
045 272 705 dhe 049 511 596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim