Shtepi me qera Veternik per nderkombetare

Shitet nga: Ylber 15 Jan 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia me qera per Nderkobtare ose Organizata te Huaja .
Shtepija esht ne Veternik Lagja Qendresa mrapa Bau Marketit .

Shtepia posedon : 4 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , wc , 2 Banjo , Depo , Podrum , Ngrohje Qendrore me Rrym dhe me Pilet , rezervar Uji 1000 L , hapsir per parking eshte e mijaftueshme . Vlen te ceket qe per organizata eshte mundsia te ipet edhe toka qe eshte 4.5 ari per parkingje te veturav . Shtepia eshte e mobiluar , leshohet me mobilje ose pa mobilje cilja ku konvenon Qmimi sipas marrveshjes 044633330 049404098
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim