Shtepi me qera ne " Marigona 2"

Shitet nga: Donika 04 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

980 EUR

Komuna: Prishtinë
Nga 1 marsi leshojme me qera shtepine ne " Marigona 2" ( 50 metra nga Baumarketi apo lagjja "Qendresa").
Kati perdhese ka dhomen e madhe te dites, kuzhinen, nje dhome gjumi, nje banjo dhe nje depo.
Kati i pare ka dy dhoma gjumi,nje banjo dhe dhomen per larjen dhe terrjen e rrobave.
Kati i dyte, (mundet edhe mos te shfrytezohet - sipas deshires) nje dhome pune apo fitnesi dhe terrasen e madhe. Shtepia eshte e rrethuar me rrethoje, ka nje kopsht ( jo shume i madh )dhe nje vend parkingu.
Ka uje 24 ore ( rezervuar nje mije litershe) si dhe nxemjen qendrore me pelet.
Kati perdhese dhe kati i pare kane roleta alumini.
Shtepia eshte e izoluar me fasade 11 cm.
Perveq kabllos ka edhe antene satelitore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim