Shtepi me qera ne Emshir shume afer UBTse

Shitet nga: Arber 13 Shk 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e shtepise me hyrje te veqant ne lagjen Emshir.Shtepia gjendet shume afer UBTse dhe vetem pes minuta nga Kurrizi.Kati ka tri dhoma gjumi,sallon,kuzhine dy banjo dhe dy ballkona dhe se eshte tersisht e mobiluar.Eshte e madhe dhe e pershtatshme per familje te medhaja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim