Shtepi me qera ne Gerrmi

Shitet nga: Egzona 13 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera ne Gerrmi
Shtepia gjindet ne Sofali ma saktesisht 50 metra larg antenes Siperfaqja 150m2
Renditjet:
Kati i pare
-Sallon me kuzhin
-Shpajz
-Banjo
Kati i dyt
-3 dhoma qdo njera me ballkon te vetin
-Banjo
Shtepia eshte mobiluar ne menyre modere dhe ne stilin kanadez
Shtepia ka oborr mbrapa dhe perpara,perafersisht 1 ari e gjysme jon vetem oborr mrapa dhe perpara Shtepia ka garazh
Lagjjaneshte e qete dhe shum e pershtatshme per banim
Uje 24 or me rezervar
Kemi nxehmje qendrore me pelet por kemi edhe kamin
Kemi makin te larjes te teshave po ashtu makin tlarjes se enve
Kemi orbitrekun , kabllovik, wifi
Cmimi 1000 euro me marrveshje
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim