Shtepi me qera ne Lagjen Nderkombtare

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka dy dhoma ndejes 4 dhoma gjumi 2 banjo bodrum garazh dhe 7 ari truall.
Shtepia eshte extra e mobiluar dhe e pershtatshme per banime.

Cmimi: 2500 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim