Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.

Shitet nga: Mentori Gashi Sot 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera ne Llapushnik 25 km prej Pr.Shpia osht e rregulluar mrena e gjitha mundet me banu meniher i ka 3 dhoma te fjetjes 1 sallon t madh 1 kuzhin edhe i ka 2 lokale posht edhe ka 9 ari tok dhe bunarin me uj vetem me hi me banu
GJINDEM 28 km prej Prishtine ne rrug per Pej ose me saktsisht ne Llapushnik
Thirrjet mundesisht prej ores 10 deri 23 dhe mundesisht mos me dergu sms.
Bejm edhe Ndrrime Me Mercedes edhe Golf edhe Opel edhe Bmw edhe Ford edhe Jetta edhe Passat edhe Vectra edhe Rnault mundeni me thirr ju lutem mos dergoni sms. Viber.0037744612843.nr.0038649398181.Welcome.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim