Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: Lili 31 Maj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes ose leshoj me qira trollin 17 ARI trolli ka shtepi 3dhomeshe 4 garazha te medha te gatshme per qdo lloj biznesi si dhe depo 125 metra katror dhe zyrë trolli posedon rrymen ujesjellsin kanalizimin gjithashtu posedon lokalin prej 25 metra katror dhe terasen me gjelbrim prej 18 metra katror , posedon dokumentacion te regullt. Per qdo info nga klient serioz tel. 044117035 ose 049117035 . Trolli gjendet ne kodren e trimave afer hotelit PRINCI I ARBERIT. Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim