Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: pronari 09 Pri 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qera, kuzhine banjo dhe sallon.Shtepia gjendet ne kodren e trimave rreth 200m nga stacioni policor..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim