Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: Muhamet Veliu 04 Mar 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera ne rrugen 27 nentori ne kodren e trimave shtepia eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon 4 dhoma gjumi 2 banjo 1 sallon dhe 1 kuzhin dy koridore dh 1 depo per ushqim si dhe ka oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim