Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: Mimi 27 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Jap me qira shtepi rreth 80 m2, e cila posedon 2 dhoma, kuzhine, banje, paradhome, si dhe oborr dhe parking per 2 automjete. Shtepia gjendet ne lagjen Kodra e Trimave ne Prishtine afer stacionit policor. Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim