Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: Lumni 22 Shk 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshoj shtepinë me qera, shtepia ka tri kate dy dhoma dite, pesë dhoma gjumi, tri banjo dhe oborrë për veturë. Shtepia gjëndet skaj shtepisë së shendetit në dardani, afër postes së madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim