Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: Haki 01 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshohet objekti me qera , Dugoja ka dugoj rreth 270 metra katrore si dhe podrumi 350 metra katrore , Dugoja me podrum lidhen se bashku ka shkalle qe mundesh te dalesh ne podrum prej dugojes si dhe mundeni ta perdorni podrumin per parking apo ndonje send tjeter shtepia gjenden ne kodren e trimave 20 metra pasi ta kalojsh Raifaisen Bank , presim njerëz te pershtatshem dhe serioz qmimi sipas marveshjes... .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim