Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: Amir Muqolli 14 Mar 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Qmimi Per Katin e (dyte 2-te) eshte (300 €) per muaj
Per larjen e rrobave dhe Pastrimi pagesa behet ekstra
uje + rryme + ngrohje qendrore ka (24h)
Kari dyte ka : 1 dhome gjumi, sallon +kuzhin, banjo dhe ballkona
numri kontaktues 045 412 364 Amir Muqolli
Adresa Rr.Syle Hotla Taukbashqe nr.9 prishtine
Afer eulex-it ne taukbashqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim