Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: Fatush 17 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap me qira për veprimtari afariste shtëpinë trekatëshe 250 m2 në Prishtinë, në lagjen ‘Emshir’, afër universitetit për Biznes dhe Teknologji (UBT) dhe ndërtesave të reja të EXDC. E përshtatshme për ordinancë ose çerdhe, është e pamobiluar. Çmimi sipas marrëveshjes. Tel: 044482638
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim