Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: Arlinda 24 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Lëshoj shtëpin me qera katin e 3, shtepia gjendet ne lagjen Arberia (Dragodan)
Siperfaqja 150 m² e mobiluar

Kati posedon:
Dy Dhoma Gjumi
Sallon dhe Kuzhin
Banjo
Teras
Ujë 24 orë
Nxemje Qendrore (Dimrit)

Hyrja është e veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim