Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: Abdullah 31 Mar 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj komplet shtepin me qera e cila gjendet nja 500 metra larg xhamis se llapit. Ne prishtine.
vetem personat serioz dhe me afat gjat le te lajmrohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim