Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: Shemsi mustafa 30 Gsh 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes ose leshoj me qera shtepin ne sofali.Shtepia eshte e mobiluar teresisht.Uje dhe rryme 24 ore.Garazhim per 8 automjete.Shtepia ka gjithsejt 600m2 dhe oborr 11 ari.Oborri eshte I rethuar me muri teresisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim