Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: muhamet 28 Nën 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: magjistralja prishtine hajvali
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
leshojme shtepin(objektin) me qera posedon 4 kate + podrum gjithashtu shtepia posedone afer 20 ari truall me mundsi shfrytzimi me marveshje shtepia eshte e rregulluar ne menyr shum te mir dhe me nxemje qendrore.per gjith ata te cilet jan te ineteresuar mund te na kotaktojn ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim