Shtepi me qera ne Prishtine

Shitet nga: xxxxxxxx 30 Pri 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera ne Prishtine afer gjimnazit sami frasher rruges per kolovic saktesisht tek restaurant rinori . Shtepia ka 3 dhoma gjumi kuzhin banjo dhe korridor te mjaftueshem eshte e mobiluar komplet , ndertim i ri i pabanuar , pranoj vetem familjar..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim