Shtepi me qera ne Tashlixhe II, Nr. 1

Shitet nga: Artan Salihu 18 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshohet kate shtepie me qera ne lagjen Tashlixhe II, Nr.1.
Ambient i qete, e mobiluar dhe pershtatshem per nderkombetar apo familje.
Sallon i madh, 2 dhoma gjumi, 1 dhome pune, i kuzhine, banjo dhe 2 terasa te medha. Vend parkim dhe oborr i pershtatshem per pushim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim