Shtepi me qera ne Taslixhe

Shitet nga: Taslixhe 2 02 Qer 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera shtepia tip Studio ne Taslixhe. Shtepia ka 1 sallon me kuzhine, 1 dhome te fjetjes ne katin e dyte, terase te madhe me pamje kah tokbashqja dhe banjo. Qeraja mujpre 500 euro gjate veres kurse 550 gjate dimrit. Ne qera jane te llogaritura te gjitha shpenzimet si: rryma, nxemja qendrore, uji, dhe mbeturinat. 044 289 358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim