Shtepi me qera ne lagjen NIC ne Veternik

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera ne lagjen NIC ne Veternik

Kati perdhese: salloni, kuzhina, nje banjo dhe ballkoni plus edhe nje kuzhine e vogel ndihmese...
Kati i pare: tri dhoma gjumi dhe dy banjo...
Nenkulmi i rregulluar e shume i pershtatshem per fitnes, zyre apo dic ngjashem...
Uje 24 h, rezervoari (1000l) , bunari i cili shfrytezohet per larje te makines, vaditje kopshti etj.
Nxemje qendrore me rryme plus dyshemeja e katit perdhese eshte me nxemje, ndersa ka edhe nxemje me dru permes kaminit...
Roleta te aluminit neper te gjitha dyert dhe dritaret...
Izolimi i fasades ne trashesi 8cm...
Parkingu i sigurt per dy e me shume vetura i sigurte...
Kabllimi neper te gjitha hapesirat e shtepise...
Alarmi, antena satelitore, wi-fi, kabllovik etj...

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim