Shtepi me qera ne lagjen e spitalit

Shitet nga: SHTEPI ME QERA 09 Shk 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shtepi me qera 2 dhoma gjumi sallon dhe kuzhine.

Perparsi kan familjaret dhe nderkombetaret

(jo per student) qmimi me marveshje

+386 49 611535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim