Shtepi me qera ne lagjjen 27 nentori (kodra e tr..

Shitet nga: Muhamet 05 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera.Lagjja 27 Nentori (kodra e trimave).
Shtepia posedon 4 dhoma gjumi, nje sallon, nje kuzhin,
2 banjo dhe 2 korridore si dhe oborrin.
Qmimi:200 € i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim