Shtepi me qera

Shitet nga: xxxxxxxxxx 30 Pri 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi 3 katshe me qera tek restaurant rinori rruges per kolovic , shtepia ka kuzhin te madhe bashk me dhom te ndejes , 2 dhoma gjumi te medha , banjo , po ashtu edhe sallon mjaft te madh , ka 3 terrasa ... ka podrum dhe garazh per nje vetur ... qmimi i arsyshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim