Shtepi me qera

Shitet nga: Buli 12 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e pare te shtepise me qera ka 3 dhoma ,dy dhoma gjumi salloni me kuzhine dhe banjo.Gjithashtu leshoj katin e dyte te shtepise me qera ka 1 dhome gjumi salloni me kuzhine banjo dhe 1 ballkon ,te dy katet kan hymje te veqante.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim