Shtepi me qera

Shitet nga: Lumni 09 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshoj shtepinë tre kate me qera, shtepia ka 5 dhoma gjumi dy dhoma te pritjes dhe tri banjo si dhe bodrum, po ashtu ka edhe parking mbrapa shtepisë. Shtepia gjendet skaj shtepisë se shendetit ne dardani me konkretisht afer postes se madhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim