Shtepi me qera

Shitet nga: Astrit 06 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Emrush Miftari
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshojme shtepi me qera. Shtepia gjendet ne lagjen Velania afer SOS fshatit te femijeve, ka 1dhome gjumi, 1dhome te ndejes, kuzhine, banjo, ballkon dhe parking. Shtepia eshte e mobiluar dhe eshte e pershtatshme per familjare dhe studenta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim