Shtepi me qira lokal 120 metra katro ne lagje..

Shitet nga: rifat shabani 04 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet shtepija ne lagje janina-1shtepija ka 3 kat ,kati pare esht lokale kati dyt sallon te madhe 10 metra i gjat 5 metra i gjer me taras te madhe tarasa esht emadhe 10 metra ndersa e gjer 4 metra si dhe salloni ka edhe ballkoni e madhe kati 3 ka 3 dhoma gjumi shtepija ka edhe 3 banjo qdo kat ka nej banjo shtepija shitet kuplet me mobile ndersa , per ndrrim marr banes vetura mirprit blersi serjoze perkthimi behet me nj her shum fat e gzofte aje qe ka nafak.
Mobil 045459777 wiber
Fix 038 735 773
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim