Shtepi me qira /shitje ne Tashlixhe I

Shitet nga: S.. 23 Qer 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrohet Shtepia luksoze me qira ose shitje ne Tashlixhe 1 .
Shtepia gjindet 150m permbi kishen ortodokse serbe.
Pershkrimi:

Perdhesja-Garazha

-. Garazhe per 4 automjete ose 100m2
- Dhoma ku gjendet bojleri qendrore per krejt shtepine, hidrofori, rezervoari i ujit 1000L,si dhe nxemja qendrore.
-.Nje dhome e zbrazet , mundet te perdoret per cdo aktivitet.

Kati 1 " open space "

-Dhoma e dites dhe kuzhina, parahymja me wc-toalet .170m2

Kati 2

-Tri Dhoma te medha te fjetjes;17m2,16m2 dhe 17 m2
-Dy Banjo ku njera eshte brenda pjeses "on suite" (dhoma, garderoba, bano, krejt kjo 3 pjeseshe )si dhe tjetra banjo ne koridor.qe eshte ne funkcion per 2 dhomat tjera te gjumit .
-Ballkon ne katin e pare i gjere 1.8m dhe gjatesi 25m qe shkon per rreth shtepise
-Ballkoni ne katin e dyte qe njejt shkon per rreth shtepise por me i ngushte 1.20m
me pamje fantastike te qytetit.
-Shtepia eshte e paisur me sistem modern te alarmit dhe kamerave si dhe e rrethuar mire per shkaqe sigurie.
-Nje cope oborr mbrapa sa per pushime relaksuese.
-Cmimi me marreveshtje " sy ne sy "
ose me email : shpend@gmail.com -JO permes telefonit
-Mundet edhe nderrim me banesa!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim