Shtepi me qira afer shkolles sami frasheri

Shitet nga: fikrie 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
leshoj shtepin me qira afer shkolles sami frasheri shtepia edhete e dapo renovuar ne tersi shtepia posedon 2 dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo koridor po ashtu ka edhe dy ballkona shtepi ka edhe hyrje te veqant dhe ka vendin edhe per vetur per me shum informaita kontaktoni ne numrin e telefonit 044246330 dhe 043941368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim