Shtepi me qira ne Prishtine

Shitet nga: Buli 07 Shk 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoje dy kate te shpise me hymje te veqanta ,kati pare ka 2 dhoma gjumi sallon me kuzhine dhe banjo ,kurse kati i dyt ka 1 dhome gjumi salloni me kuzhine banjo dhe ballkoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim