Shtepi me qira ne Prishtine

Shitet nga: shaip 10 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
leshoj shtepi me qira ne vranjevc .shtepi eshte 3 kate ka bodrumin dhe oborr te vogel dhe garaxh per vetur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim