Shtepi me qira ne Prishtine

Shitet nga: Buli 10 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj 2 kate te shtepise me qira ,kati pare ka sallonin me kuzhine edhe dy dhoma gjumi ,banjo ,kurse kati i dyte ka nje dhome gjumi salloni me kuzhine ,banjo dhe nje ballkon qmimi per njerin kat eshte 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim