Shtepi me qira ne Prishtine

Shitet nga: beka 05 Dhj 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: mati 1
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
leshoj me qira
katin shtepis n elagjen mati 1 afer rrethit ose afer banesav te standardit
eshte shptepi ne format banesor
eshte e mobiluar ka dy dhoma gjumi -sallon &kuzhin -dy banjo- dy ballkona-dhe parking te sigurt
qmimi 250 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim