Shtepi me qira

Shitet nga: Buli 11 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e pare te shtepise me qira permban 2 dhoma gjumi salloni me kuzhine dhe banjo ,gjithashtu leshoj katin e dyte te shtepise me hymje te veqante ka 1 dhome gjumi kuzhina me sallon,ballkon dhe banjo .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim